Atrakcje

Dzięcięcy Raj - Rajtek

To plac zabaw charakteryzujący się mobilnością. Nasze przedsięwzięcie zostało stworzone z myślą o najmłodszych, którzy chcieliby uczestniczyć w imprezach, jednak w obawie o problemy logistyczne nie jest to możliwe.

 Docieramy swoim mobilnym placem zabaw do miejsc w których konieczna lub potrzebna jest właściwa organizacja imprezy, poprzez urozmaicenie czasu najmłodszych poprzez dostęp do wszelkiego typu atrakcji. Jako młodzi ludzie mamy na uwadze radość dzieci, która pozwala nam rozwijać pasję jaką jest wywoływanie radości na ustach dzieci.

 Jesteśmy odpowiedzią na potrzebę rynku, który oczekuję możliwości dostępu do usługi w miejscu, które jest dla klienta najodpowiedniejsze, dlatego to my dojeżdżamy do klienta, a nie odwrotnie. Chcemy poprzez zabawę i bezpieczeństwo wywołać uśmiech na twarzy dzieci które wejdą do naszego autobusu.

http://dzieciecy-raj.pl/

https://web.facebook.com/Dzieci%C4%99cy-Raj-Rajtek-832073760254552/?fref=ts


Królewska Republika Roleski Grupa Balonowa

Królewska Republika Roleski – lider wśród producentów ketchupów, majonezów, musztard i innych mokrych przypraw uświetni swoją obecnością obchody XIII Dni Radłowa i III edycję Grupa Azoty Triathlon Radłów.

Podczas tegorocznych Dni Radłowa Królewska Republika Roleski i jej Grupa Balonowa zaprosi uczestników tego wydarzenia na zapierające dech w piersi loty na uwięzi Balonem Królewskiej Republiki Roleski.


Dni Radłowa 2017

Podziel się: